Fysiotherapeuten

Annette Bikker

Bekken fysiotherapeut

Specialisaties: kinderbekken fysiotherapeut, psychosomatische fysiotherapeute en fysiotherapeute op haptonomische basis

Ciska Gool

Specialisaties: Artrose, Beweegprogramma's, COPD, Chronische aandoeningen, Neurologische aandoeningen, Valpreventie

Cynthia Baars

Manueel fysiotherapeut

Specialisaties: Manueel therapie i.o., Minifitness (Zwammerdam)

Debbie van Alphen

Specialisaties: Claudicationetwerk, Artrose, Valpreventie, COPD, Alrijne Totale Heup Totale Knie Netwerk, Geriatrische fysiotherapeut i.o.

Dieuwertje Broersen

Specialisaties: Oedeemtherapie, Oncologie

Eldert Jongejan

Specialisaties: voet- en enkelklachten, reuma/artrose, Alrijne Totale Heup Totale Knie Netwerk, Shock Wave

Floris van den Berg

Specialisaties: Schouder, Knie, Dry Needling, FysioSport, Shockwave

Frits Rademaker

Specialisaties: Schouderklachten, Alrijne Totale Heup Totale Knie Netwerk

Jacky Heemskerk

Manueel fysiotherapeut

Specialisaties:

Jolanda Kortmann

Sport fysiotherapeut

Specialisaties:

Joyce van Baak

Sport fysiotherapeut

Specialisaties: Alrijne Totale Heup Totale Knie Netwerk, Beweegprogramma's, Dry Needling, Knie, Schoudernetwerk

Krystle den Haan

Kinder(bekken) fysiotherapeut

Specialisaties: Babymassage, Fitkids, Kinderbekken fysiotherapie

Manon van Manen - Grootendorst

Specialisaties: Oedeemtherapie, Oncologie, ZwangerFit®

Marielle Stolwijk - Bunnik

Specialisaties: BPPD, MS netwerk, Neurologische aandoeningen, Parkinson

Marjolein Russchenberg

Specialisaties: Sportfysiotherapie i.o., Personal training, Alrijne Totale Heup Totale Knie Netwerk

Nadine van der Biezen

Bekken fysiotherapeut

Specialisaties: Bekkenfysiotherapie, ZwangerFit®

Naomi Burer

Specialisaties: Neurologische/chronische aandoeningen, Valpreventie, COPD, COVID-19

Niels Koolwijk

Manueel fysiotherapeut

Specialisaties: BPPD, Dry Needling, Shockwave

Ramona Pereira

Specialisaties: Neurologie, aangesloten bij Parkinsonnet, MS netwerk en neuronet, Valpreventie

Regine Valentijn

Kinder fysiotherapeut

Specialisaties: BPPD, Fitkids, Sensorische Informatieverwerking

Raoul Soerohardjo

Specialisaties: Alrijne Totale Heup Totale Knie Netwerk, Knie, Shockwave, Schouder

Richard Driessen

Manueel fysiotherapeut, GZ-Haptotherapeut

Specialisaties:

Ronald van Ommen

Specialisaties: Beweegprogramma's, COPD, Artrose, Hart, Chronische aandoeningen, Claudicationetwerk

Rosanne Papeleras- van Boven

Sport fysiotherapeut

Specialisaties: Knie, Schouder, Alrijne Totale Heup Knie netwerk, Fitkids, shockwave, GLI

Tirsa Boot

Manueel fysiotherapeut

Specialisaties: BPPD

Yvonne Kroft

Specialisaties: BPPD, Stress gerelateerde klachten, Hyperventilatie, Ontspanning, Parkinson, Reuma, Mobilizing Awareness